1984 yılında İzmir’de kurulan firmamız, 1500 m2 kapalı alanda, 80.000 adet aylık üretim kapasitesi ve 1.650 çeşit üretim yelpazesine sahip ürünleri ile otomotiv sanayine, müteahhit firmalara, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, özel tütün, tekstil, içecek fabrikalarına, kömür işletmelerine, demir çelik ve çimento fabrikalarına…v.b başarı ile hizmet vermektedir.

Ürün yelpazemiz içinde hava, yağ, yakıt, hidrolik, toz filtreleri, yüksek basınç filtreleri, panel filtreler, seperatör filtreler, performans filtreleri, cr-ni filtreler yer almaktadır.

Mamullerimiz de Almanya’dan ithal ettiğimiz yüksek verimli, filtre kağıtları, endüstriyel hava temizleyicileri (toz kolektör materyalleri), glass fibre materyaller kullanılmaktadır. Ayrıca yüksek basınç filtrelerinde İspanya ve İsviçre’den ithal ettiğimiz AISI 304, AISI 316 knitted mesh (ağ örgü) paslanmaz teller, twilled dutch ve platin dutch, robusta tip cr-ni örgü teller kullanılmaktadır.

1999 yılından itibaren AB ülkelerine başlayan ihracatımız halen başarı ile devam etmektedir.

Hedefimiz, 20 yıllık firmamızı uzun yıllar daha da yüksek kaliteli ve hızlı üretim yapan, dünya ile entegre olmuş seviyeye getirmektedir. Bunun içinde sizleri de müşteri portföyümüz içinde görmek bizleri mutlu edecektir ve hedefimize de bu sayede dada kolay varabileceğiz.